O nás

Jsme závodní tým Ming Racing Sports

Naše zavodní stáj zastřešuje posádky v kategoriích T1.1, T4, TH a čtyřkolky. Vše začalo, když se náš jezdec Fanda pustil do offroad maratonů, z kterých po čase přesedlal na kategorii bugy a závodil v Endurance závodech. To mu ale nestačilo, a tak se začal stavět CanAm T4 kategorie na závody Baja, v kterých odjel další sezónu. Cílem ale bylo přesedlat do auta, který se naplnil na konci roku 2021.

Do stáje přibyl závodní speciál Ford F150 EV,O který nám postavil offroadsport.cz. Je to pro nás hlavní kategorie, v které prezentuje stáj řidič František Brutovský a navigátor Petr Haptmann. Od roku 2022 jezdí úspěšně v sériích závodů Cross country rally FIA CEZ a vybrané závody ve FIA World Cup. Cíl je jasný, dostat se na Dakar nejlépe v roce 2025.

Některé závody Cross country jedeme společně s druhou posádkou, kdy řídí vůz Landrover Freelander anebo Can-AM závodník Igor Furugláš.

Dále doplňují závodní tým řidička Maki #36 Krejzlová na čtyřkolkách a v kategorii autocross 7letý Adrián Furugláš.

Naše závodní stáj zastřešuje od roku 2014 posádky v kategoriích T1.1, T4, TH a čtyřkolky. Vše začalo, když se náš jezdec František Brutovský pustil do offroad maratonů, z kterých po čase přesedlal na kategorii buggy a závodil v sérii Endurance. To mu ale nestačilo, tak se začal stavět Can-Am na závody Baja do kategorie T4, v které odjel další sezónu. Cílem ale bylo přesedlat do kategorií aut, ten se naplnil na konci roku 2021.

Do stáje tak přibyl závodní speciál Ford F150 EVO, který nám postavil offroadsport.cz. Je to pro nás hlavní kategorie, v které nás prezentuje řidič František Brutovský a navigátor Petr Hauptmann. Od roku 2022 jezdí úspěšně v sériích závodů Cross country rallye FIA CEZ a vybrané závody ve FIA World Cup. Cíl je jasně daný, dostat se na Rallye Dakar nejlépe již v roce 2025.

Některé závody Cross country jedeme společně s druhou posádkou, kde řídí vůz Landrover Freelander anebo také Can-Am, závodník Igor Furugláš.

Dále doplňují závodní tým řidička Maki #36 Markéta Krejzlová na čtyřkolkách a v kategorii autocross 7letý Adrián Furugláš.

Jezdíme, protože je to naše vášeň a dáváme si těžké cíle, aby nás to na naší cestě zdokonalovalo. Proto kromě rallye jezdíme i na okruzích, a vlastně všude, kde to jen jde.

Budeme rádi, pokud budete sledovat naši cestu a fandit nám na ní.

Jezdíme, protože je to naše vášeň