4V Rally Raid 2022

🏁 4V Rally Raid Romania Sibiu 🏁 Další závodní víkend za námi. ✔️ Páteční prolog nás celkem překvapil svojí ,,délkou” 😅, ze 14 km se to nakonec proměnilo ve 3 předváděcí kolečka, ale na rozjezd dobrý! 😄 V sobotu nás čekal ostrý start do dlouhé RZ už v 7:46 ráno. Přejezd byl celkem krátký, za to etapa byla dlouhá, čekalo nás 125 závodních km, a spousta různých nástrah na trati v podobě krav, koz, ovcí, hrozících statkářů, nebo i dokonce zavřených branek, či ohrad. Každopádně jsme tuto RZ brali jako seznamovací. V jeden moment jsme se trošku ztratili, ale nebylo to nic hrozného, protože jsme se hned našli a jeli dál. Do druhé RZ jsme nastupovali namotivovaní, a také to bylo znát na výsledném čase, dokonce jsme i nějakou chvíli tuto etapu vedli. Tato RZ měla opět 125km, jen rozdíl byl v tom, že se jelo zpět a pořadatel na nás nachystal pár nástrah, aby to nebylo tak jednoduché. Každopádně si z Rumunské rally odvážíme krásné druhé místo v kategorii T1 a spoustu nových zážitků a zkušeností. Mohli jsme být druhý i celkově, ale kvůli nešťastné penalizaci jsme se posunuli na 19. místo celkově.